KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929115
nr 1492 9115
Erik Eriksson. Signerad, "Stilleben med svart krus". Olja på duk, 43x70 cm, yttermått inklusive ram: 52x81 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:12:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)